Haagse band Di-rect gaat weer optreden in Ahoy

21 January 2026, 09:36 uur
Den Haag & Regio
mainImage
PR | Set Vexy

De Haagse band Di-rect gaat eind november weer optreden in Ahoy. De groep rond zanger Marcel Veenendaal kondigt vandaag twee shows aan in de Rotterdamse concertzaal. De kaartverkoop start komende vrijdag om 10.00 uur.

"We zetten de traditie voort", laat de band weten. "Op vrijdag 20 en zaterdag 21 november staan we na drie jaar weer in Ahoy en daar hebben we enorm veel zin in!" In 2023 stond Di-rect voor het laatst in Ahoy. De band trad toen twee keer op met het Residentie Orkest als special guest. De concertzaal voelt volgens de artiesten inmiddels als "een tweede huis".

Vorig jaar trad Di-rect in juni drie avonden achter elkaar op in De Kuip in Rotterdam om het 25-jarig bestaan van de band te vieren. Van die concerten zijn een cd, lp en een fotoboek verschenen.

Naast leadzanger Marcel Veenendaal bestaat de groep verder uit Frans 'Spike' van Zoest (gitaar), Bas van Wageningen (bas), Jamie Westland (drums) en Paul Jan Bakker (gitaar). Bij de live shows doet meestal ook toetsenist Matteo Iannella mee.